Po nedávné návštěvě farmy v Pustých Žibřidovicích, která děti velmi zaujala, jsme se tentokrát vydali společně s dětmi z 1. třídy na Eko farmu v Branné. 🐄🌿
Děti měly možnost vidět telátka, kravičky, býka, prasátka, kuřátka i malá koťátka. 🐄🐮🐖🐥🐱
Velkým zážitkem pro ně bylo nejen setkání se zvířátky, ale i poutavé vyprávění pana majitele, který nám ochotně ukázal život na farmě a odpovídal na dětské otázky. Děti si z návštěvy odnesly spoustu krásných zážitků i nových poznatků. 😊
Velmi si vážíme milého přijetí, ochoty a času, který nám pan majitel věnoval. Moc děkujeme. ❤️
